Sv: Noen må si det
Opprinnelig lagt inn av HildePåSlankern
Jeg kan ikke snakke for andre, bare for meg selv: jeg har spist stort sett det ernæringsfysiologene har ment var sunn mat hele livet, så jeg kan ikke tenke meg at forbrenningen skal ha blitt ødelagt. Jeg har derimot PCOS og jeg står ved at du har en tendens til å skjære alle over en kam. Jeg har ikke fulgt samme mal som det eksempelet du nevnte, derimot fulgte jeg Skaldeman til punkt og prikke. Kan du ikke bare innrømme at det ikke er sikkert at Skaldeman virker for alle? 
Vennlig hilsen
Hilde
Skal ikke si at Skaldeman funker for deg, men jeg tror/påstår at de fleste som sier at de følger de rådene som skaldeman gir IKKE gjør det. Skaldeman påstår jo selv at hans diett funker for alle hankjønn, men 3 av 4 hokjønn. Om den påstanden virkelig stemmer kan jeg ikke si.
Har jo lest noen innlegg her hvor noen har testet Skaldemans råd og har variert fra 3000kcal til 1000kcal uten forandring i vekten, for meg høres dette ikke riktig ut.
|