Tråd: PanSalt
Vis enkelt innlegg
Gammel 04-03-06, 13:00   #2
Skorpia
Seniormedlem
 
Skorpia sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Drammen
Alder: 65
Innlegg: 1.424
Skorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt av

Sv: PanSalt

Opprinnelig lagt inn av Fettet

Dette spørsmålet har kanskje nikke noe med lavkarbo å gjøre. Men dette er viktig for helsen.

Noen av dere har kanskje hørt om PanSalt. Et salt utviklet i Finland som istedet for natrium inneholder kalium, magnesium og andre nyttige mineraler, og som vistnok skal smake like bra som vanlig salt.

Etter at dette saltet ble tilsatt mer en 1000 vanlige matvarer i Finland på 80-tallet har antallet tilfeller av hjerteattack og slag falt med 60 %.

Spørsmålet er: Får en kjøpt dette i Norge? Kan det event bestilles over nettet? Skulle ikke forundre meg om det ikke er lovlig i Norge, for det er jo bra for helsen!

har ikke sjekka ,men har ingen anelse om LOsalt og seltin er omtrent det samme????

__________________
Skorpia er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo for det meste Svar med sitat