Tråd: Svimmel.
Vis enkelt innlegg
Gammel 10-03-06, 10:28   #5
Gamla
Potius sero, quam numquam
 
Gamla sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Innlegg: 1.103
Gamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressurs

Sv: Svimmel.

Hei Feline!
Flott diettvalg. Det er helt normalt med litt trøtthet, trykkende hodepine og svimmelhet de første par ukene, men dette går over.
Når du går på ketolysekuren anbefales det å bruke de vitamin og mineraltablettene som er utviklet for kuren.
De inneholder det du trenger. En tablett inneholder magnesium, en sink, selen og vitaminer og en tredje krom, kalium og kalsium. Disse fås kjøpt i nettbutikken på www.ketolyse.no , i flere av Meny butikkene på Sørlandet og hos Nico Mat i Kvinesdal.
Jeg tror ikke du har jernmangel, men dette lar seg jo lett undersøke hos legen.
Det er også viktig for deg at du får i deg nok væske,- gjerne 2-3 liter vann/mineralvann pr. dag.
Ønsker deg ellers lykke til med en fantastisk kur!

__________________
Stor klem fra Gamla!

Medlem av Ren mat-klubben
Gamla er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo vedlikehold Svar med sitat