Vis enkelt innlegg
Gammel 07-04-06, 13:05   #2
jankph
Seniormedlem
 
jankph sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2006
Hvor: Arendal
Alder: 61
Innlegg: 503
jankph er en juveljankph er en juveljankph er en juvel

Sv: Hjelp! jeg vet ikke hva jeg skal gjøre!

Opprinnelig lagt inn av Amagetha

Hei

Jeg [..] blir for det meste bare lei meg av å lese "slutt å syt, jeg har hatt platå i 4 mnd". Jeg nekter å ha platå i 4 mnd. Det orker jeg ikke. Heh.

Jeg tenkte det samme etter 16 dager, men det går faktisk helt fint å ha platå i fire måneder...etterhvert, med tanke på min egen erfaring etter tre måneder med stillstand.

Skulle ønske jeg hadde noen gode råd, men det har jeg egentlig ikke, bortsett fra dette: Slutt å stress, ikke mas på kroppen din, glem vekta, kast den, tøm hodet for alle tanker som har med slanking å gjøre, ut med alle fortvilte følelser, slapp av, nyt livet og fortsett den sunne nye livsstilen din, ikke tenk at du er på slankekur, men lev....og kroppen vil følge etter, det tror jeg ihvertfall at min er i ferd med å gjøre nå.

Jan.

jankph er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent/LCHF Svar med sitat