Tråd: VG skriver;
Vis enkelt innlegg
Gammel 20-09-04, 19:00   #2
MHM
Ikke flink, men god...;-)
 
MHM sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Hvor: Hedmark
Alder: 50
Innlegg: 4.705
MHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastiskMHM er bare helt fantastisk

Generelt må jeg si at Astrup er en dust, bortsett fra at han sier at proteiner er viktig ved vektreduksjon.

I hans studie fikk HELT SIKKERT ikke Atkins-gruppa lov til å ta kosttilskudd, for det forstyrrer "statistikken" i forsøket... Hvis man er lenge i ketose uten å ta magnesium- og kalium-tilskudd, vil man kunne få bivirkninger som nevnes i sitatet.

En ordentelig Atkinser tar de tilskuddene som er anbefalt - og i det minste kalium og magnesium. En Atkinser i en studie er noe helt annet.

__________________
Jeg tiltrekker meg det jeg trenger for å være i balanse!
bla-bla-bla
MHM er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Helst ikke tenke på mat - er det en filosofi? Svar med sitat