Vis enkelt innlegg
Gammel 21-09-04, 12:34   #29
Begod
Seniormedlem
 
Begod sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Nordland
Alder: 56
Innlegg: 1.900
Begod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastiskBegod er bare helt fantastisk

ja,ja. Kansje Nille burde sende en Mail både til Dagbladet og kanal 24 som intervjuet en av disse ignorante ernæringsekspertene.

Det er ganske utrolig hvor lite kunnskap disse såkalte ekspertene har.

Tror det må være det eneste fagområdet som ikke ønsker ny kunnskap, men bare tviholder på gammeldagse oppfatninger.

Det er frustrerende at de ikke skjønner at en type kosthold ( mye karbo ) ikke er det beste for alle, men at vi alle er forskjellige og må ha et kosthold som er personlig tilpasset ( lavkarbo for de som tåler karbo dårlig).

__________________
Hvis du vet at noe ikke er bra for deg, så ikke spis det.
Begod er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Eat + DVP og egne erfaringer Svar med sitat