Tråd: Jippi!!!!
Vis enkelt innlegg
Gammel 08-06-06, 16:31   #6
Torkil
Seniormedlem
 
Torkil sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2005
Hvor: Arendal
Alder: 66
Innlegg: 1.714
Torkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastisk

Sv: Jippi!!!!

Hei
Gratulerer. Det er toppers med en kickstart det er veldig motiverende, senere vil godt humør og masser av energi være vel så viktig som motivasjonsfaktor, spesiellt når det kommer en og annen uke der vekten står stille.
Ta å noter deg dine mål nå. Mosjonen kan medføre at det bygges muskler og forbrennes fett ( spesiellt skjer det hos de som ikke har vært vant til mosjon) Da kan vekten stå stille mens kroppen minsker fordi muskler er tyngre enn fett. Da er det godt å ha notert seg sine mål så man får den motivasjon om vekten skulle stå stille en kort periode.
Lykke til videre.
Torkil

Torkil er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat