Vis enkelt innlegg
Gammel 18-07-06, 09:37   #22
Merete A
Medlem
 
Merete A sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2006
Hvor: Fredrikstad
Alder: 62
Innlegg: 283
Merete A er et fyrlysMerete A er et fyrlysMerete A er et fyrlysMerete A er et fyrlysMerete A er et fyrlysMerete A er et fyrlys

Sv: Skritt for skritt, dag for dag, uke for uke!

Nok en uke er over, og mine resultater er dårlige: 46 386 ukeskritt - eller et snitt på 6 627 pr dag. Det er bare HALVPARTEN av mitt vante nivå. Huff & huff!

Men vet dere ... av og til er det viktigere ting på agendaen enn trening. Min venninnes sønn er kritisk sjuk og ligger bevisstløs i respirator på sykehus. Jeg har tilbragt en del tid der ... og da kommer treninga naturlig nok litt i bakevja. Man kan jo ikke bli fanatisk, heller?

Likevel: Skal jeg ha krefter til å stå løpet sammen med min venninne, må jeg ikke glemme meg sjøl. Jeg MÅ fortsette å gå! Legger legger lista på et overkommelig nivå denne uka, omstendighetene tatt i betraktning: 77 000 ukeskritt eller 10 000 om dagen bør jeg klare.

Hvordan er det gått med resten av skritt-teller-gjengen? Har dere tatt ferie?

__________________
Magan min ljuger ikke!
Merete A er avlogget   Min kostholdsfilosofi: * Mat * Mosjon * Mening * (Lavkarbo - inspirert av Skaldeman og etterhvert flere ...) Svar med sitat