Vis enkelt innlegg
Gammel 29-09-04, 10:12   #12
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Jeg er veldig sjelden på restaurant så da har jeg bare skjeiet ut den dagen. Men nå vil jeg ikke det mer for jeg har begynt å få skikkelige problemer med poteter og hvitt mel. Tåler det ikke, blir oppblåst og sitter på do hele kvelden. Det er IKKE verdt det!!

Så jeg ber om ekstra salat/grønnsaker istedetfor potetene. Får jeg ikke det, reiser jeg meg og går. Jeg er såpass "frekk i trynet" at jeg tør å si fra og bli sinna om de lager problemer for meg som er BETALENDE kunde.

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat