Vis enkelt innlegg
Gammel 31-08-06, 22:06   #6
Torkil
Seniormedlem
 
Torkil sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2005
Hvor: Arendal
Alder: 67
Innlegg: 1.714
Torkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastisk

Sv: dårlig fordøyelse

Opprinnelig lagt inn av xCamilla

Jeg spiser nok av allt tror jeg.. Har alltid hatt dårlig fordøyelse, så¨tror nok ikke det har noe med ketolysekuren spessielt å gjøre..
Har alltid trent masse, og drikker nok vann også.
Men går det ann å ta eple-eddik tabl når man går på ketolysekuren? de har virket litt tidligere.. Eller om det finnes noen andre tabeletter man kan ta..kanskje?

Hei

Epleeddik og annen eddig regnes som KH ( 4% eddik = 4 gr. KH/100 gr)

Ved forstoppelse: Kjøp magnesiumoxyd / oxid på apoteket. 1/2 - 1 ts i et glass vann pr dag setter fart på tingene.

Uro og mageknip kan forekomme, men gir seg etter kort tid på ketolysekuren.

Lykke til

Torkil

Torkil er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat