Vis enkelt innlegg
Gammel 07-09-06, 11:25   #1
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Spennende britisk serie, anbefales til folk som bla. liker Charmed

HEX

Det er en britisk serie om noen ungdommer som går på universitetet og blir utsatt for mystiske ting. Universitetet er et eldgammelt slott der det har hendt en masse voodoo, hekse-greier osv.

Høres kanskje veldig sci-fi ut, men den minner endel om Charmed på en måte. Og jeg elsker at den er britisk så man slipper "hollywood-preget", den blir litt mer realistisk, selv om det jo handler om hekseri, Gud og dommedag.

Fantastisk serie!! Trist, skremmende, creepy, nydelig...

Nå skal jeg snart begynne på sesong 2 (som har dobbelt så mange episoder som sesong 1), den er snart ferdig lastet ned.

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat