Dette er som det skal være. En annen gang er det en annen diett/kosthold som får gjennomgå.
Kan hende det er "bivirkninger" og kjedelig kosthold for noen, men det hadde trolig andre kosthold hatt og , om ikke mer.
Bivirkningene med MYe og Høy Gi Karbo kosthold....dvs det vanlige som jeg spiste før , er jo bl fedme, trøtthet, dårlig energi, blodsukkerstigning og andre helseplager osv..
Jeg leser artiklen og tenker mitt. Jeg har ikke tenkt å engasjere meg offentlig i den debatten. Det har jeg ikke kaspasitet til. Det holder med Forumet her og mine nærmeste...de får noen drypp, når det passer. 
__________________
2007 var mitt år. 2008 ble enda bedre og 2009 var topp. 2010 ble et blandingsår, men nå kommer et fantastisk 2011 Prøver igjen for 2012... og på nytt i 2013...så kom 2014 med masse glede og tre nye barnebarnog nå er det 2017 og enda to nye barnebarn
|