Tråd: Røyker dere?
Vis enkelt innlegg
Gammel 07-12-06, 10:26   #76
JEDI
Gjest
 
Innlegg: n/a

Sv: Røyker dere?

Opprinnelig lagt inn av jeef-micro, her.

Det er faktisk ikke alle røykere som ønsker å slutte, det er ikke alle overvektige som ønsker å slanke seg. Folk har forskjellige motiver for å ta de valgene de tar, og fortjener respekt for den de er og valgene sine.

Hvis det er noe man ikke mestrer så er den letteste veien å si at man ikke gidder/ønsker det!
Ønsker man derimot å være feit og/eller røyke, da er man dekadent og _det_ sier noe om personen.

Opprinnelig lagt inn av Nille, her.

Jeg vil ikke bruke tid og energi på denne diskusjonen - har allerede bedt om en smule saklighet. For døve ører/blinde øyne visstnok.... men dog.

Hvis man må bruke utenlanske ord for å få frem et poeng er det også greitt, men da er det jo en fordel at ordet er forståelig. Jeg skjønner ikke helt hva "redicolous" betyr - ordet finnes ikke i mine ordbøker. Er det r i d i c u l o u s du mener, oversatt til latterlig ?

Sorry - kunne ikke dy meg ......

Det stemmer.

Opprinnelig lagt inn av Lise, her.

Ny tråd til deg Jedi:
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=11065


Tror ikke det, holder meg kun til denne tråden her.
Jeg ser jeg skaper dårlig stemning, folk her nekter å innse realiteten, og det er ikke noe jeg ønsker.
Resignerer.


Sist redigert av JEDI : 07-12-06 kl 12:43. Årsak: staveleifer