Opprinnelig lagt inn av cathrine
Du har tatt intro`n før forstår jeg? Du klarer dette!! Det er kjempe-tøft å komme seg i trening,men det er jo bra å stramme opp litt...Jeg prøver å få trent mellom 2 og 4 ganger i uka, alt ettersom hva tiden strekker til! Jeg har "faste" dager, og det funker for meg...-da vet jeg at idag da er det trening!
Nå har jeg ikke fått trent på en stund for poden har vært syk,også ble gubben syk...og det er jo nesten det samme... ..
Men imorgen DA!!!...
Iallefall må du huske på at mister du litt av "piffen" er det bare å legge inn en tråd, så får du støtte og trøst og ikke minst MOTIVASJON til å komme over kneika!Det er iallefall sånn jeg har opplevd det...Det er sååå mange greie og flinke folk her inne til å veilede en!
Lykke til!
cathrine
Ja jeg har tatt introen mange ganger før. Begynte vel første gang i juli/august 2003 tror jeg. Men det tok tid å bli vant til det. Gikk også opp mye siden april og i sommer (etter å ha gått ned fra 115 til 85 fra 2002, er 92 nå!), sliter med det ennå! Irriterende ja! Må jobbe hardt vet jeg, fordi jeg har jo gått opp og ned i mange år men Atkins ser ut til å være det som skal redde meg og få meg slank en gang for alle.
Nå skal jeg greie det.
Mvh gv1
|