Vis enkelt innlegg
Gammel 08-03-07, 22:47   #17
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Alkoholspørsmål

Opprinnelig lagt inn av Frøy, her.

Jeg var visst litt borte i stad da jeg svarte (syk ).

4.2 g sukker pr liter er jo strengt tatt ikke veldig mye. Hvis man drikker et glass eller to blir det ikke store karbomengden ... Så ja, tørr hvitvin (som Tariquet) er nok helt greit det .

Nei nei Ikke mye i det hele tatt!
Men når jeg har lest om alkohol her på forumet så driver alle å snakker så varmt om denne fantastiske tørre hvitvinen, og så har faktisk rødvinen mindre sukker, selv om det ikke er snakk om mye.
Og skal jeg velge mellom tørr hvitvin og rødvin, så vil ikke valget være særlig vanskelig!
Red it is

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat