Vis enkelt innlegg
Gammel 10-03-07, 19:06   #21
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 45
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Dere som vedlikeholder vekten?

Jeg var mer eller mindre normalvektig, kanskje litt rund inntil tolvårsalderen da jeg i løpet av kort tid raste opp i vekt. På det verste veide jeg rundt 95 kg og var ca 150 cm høy...! Det var ille!
I ettertid så har man forstått at dette var lavt stoffskifte e.l. utløst av pubertet, men ingen leger har funnet ut sikkert. Jeg har fortsatt strekkmerker som om jeg skulle ha vært gravid med tvillinger som minne om det.
Etter en stund så bare raste jeg ned igjen, og veide 65 kg før jeg fylte tretten, på omtrent et halvår. Siden det har jeg vært litt småfeit pluss minus, inntil samboerskapets bekvemmligheter ga meg et trivselstillegg på gud vet hvor mye. Nok til at ingen klær uten elastitet passet lenger, i alle fall..

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat