Vis enkelt innlegg
Gammel 13-11-04, 22:07   #10
nalana
Seniormedlem
 
nalana sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Hvor: Arendal
Innlegg: 1.919
nalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt av

Dette er ganske snålt smosje, men mest fantastisk da, og du behøver ikke bekymre deg. Dette er et balanserende kosthold, slik at en mager kropp legger på seg, og en overvektig kropp minker. (Kroppen finner sin "sanne" og sunne form )

Insulinresistens er ikke diabetes, men et faresignal om at man godt kan få det. Så du trenger ikke å vite om du har det for å lykkes med lav-karbo-kost.

Det kan sikkert sies mye mer om dette, men jeg tør ikke å uttale meg nærmere, fordi jeg er redd for å si noe galt. Det kommer sikkert noen etter meg som kan ytdype litt nærmere.

__________________
:sa Nalana
Replace one worry with another, thats the secret of life

Når jeg når mitt mål, så er det ikke noe mirakel, men oppnådd med målrettet spising og mosjon. Altså min egen fortjeneste
nalana er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ca Optimal ernæring. 36 - 72 karber om dagen. Svar med sitat