Vis enkelt innlegg
Gammel 24-04-07, 20:26   #29
Ziggy
Gjest
 
Medlem siden: Sep 2005
Alder: 57
Innlegg: 1.123
Ziggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastiskZiggy er bare helt fantastisk

Sv: hvordan få nok fett? Tåler ikke melk

Opprinnelig lagt inn av lavendel, her.

Ett gram er ikke mye. Men reagerer sikkert på det. Får utslett av svært små mengder, men kan teste det ut engang. Uansett kan jeg ikke basere kostholdet mitt på det. Blir dårlig psykisk av melkeprotein. Men det kan være en mulighet og ta det av og til, det kan det.

Om du vil være på den sikre siden, så kan du jo som du sier lage Ghee av meierismøret, da fjerner du jo alt av melkeprotein, og sitter igjen med rent smør.

Da slipper du de negative reaksjonene du sier du får av det.

Syns du burde prøve å lage det, og bruke det i kostholdet ditt, det vil hjelpe deg med å få opp andelen sunt fett i løpet av en dag.

.

Ziggy er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Wolfgang Lutz / Optimal Ernæring Svar med sitat