Vis enkelt innlegg
Gammel 12-05-07, 23:15   #9
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Sv: Stakkars Salma Hayek

Min mail til journalisten:

Sitat:

Dette var Se&Hør journalistikk på sitt verste. Snakk om lavmål.
Et hån, ikke bare mot Salma Hayek, men mot alle gravide kvinner.
Tanketomt fjas !

Tro meg, gravide kvinner tenker ikke på å gå rundt å være sexy døgnet rundt. Det gjør heller ikke de fleste ikke gravide.
Det er heller ikke det viktigste i livet - faktisk ikke. De som er mest sexy er ofte de som ikke anstrenger seg for å være det.
De som anstrenger seg er bare patetiske !

Salma er flott - gravid eller ikke gravid-

Skjerp deg ! Har du ikke noe annet å skrive om bør du heller slå av PC´en !


Med irritert hilsen

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat