Vis enkelt innlegg
Gammel 29-11-04, 02:10   #1
Gamla
Potius sero, quam numquam
 
Gamla sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Innlegg: 1.103
Gamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressursGamla er en virkelig god ressurs
Question

Bør alle oppmuntres?

Jeg ble litt skremt jeg!!
Vet jo at jeg har gjordt det selv, - men bør alle oppmuntres til å begynne med så strenge dietter som f.eks. Atkins (De andre kjenner jeg for lite til),uten å vite hvor stort problemet deres er?
Tror ikke vi helt må glemme at der er andre måter å gå ned i vekt på,- spesielt for dem som bare ønsker å gå ned noen få kilo?
Å begynne på en karbohydratfattig diett er jo ikke ment som bare en 3 - 4 ukers kur, men en total omlegging av livsstilen. Burde vi ikke være flinkere til å informere om det?
Hjertesukk fra

__________________
Stor klem fra Gamla!

Medlem av Ren mat-klubben
Gamla er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo vedlikehold Svar med sitat