Vis enkelt innlegg
Gammel 30-11-04, 21:30   #2
Summer
Klar for nytt år!
 
Summer sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Mer sentralt
Innlegg: 12.767
Summer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastisk

Jeg aner ikke hva dette produktet er, men jeg mener at ale faste utrensningskurer ikke er så bra å følge siden de somoftest er høyglykemiske og ikke tillater proteiner; les: nedbrytende.
Så lenge det er et produkt en kan bruke i tillegg til kostholdet en allerede har, så er det vel greit?
Jeg ville (uten å vite hva produktet ditt går ut på da...) heller ha drukket kinesisk balansete. Den er utrensende og virker på det meste tror jeg.

__________________
Fremgang er umulig om du gjør ting slik du alltid har gjort ...

Summer er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavglykemisk lavkarbodiett fordi det gjør godt Svar med sitat