Vis enkelt innlegg
Gammel 01-12-04, 09:40   #15
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Opprinnelig lagt inn av Karin

Og det er bare så utrolig viktig å huske, som flere sier, at dette IKKE er en slankekur, at vektreduksjonen - og vektoppgangen hvis det er det man er ute etter - er en "bivirkning". Jeg lovte meg selv at jeg aldri skulle gå på en ny slankekur, og det har jeg holdt!

Slanke seg ??? Hvem ??? Heeeer ??? Nææææ, ærr'u gæær'n !!
Ingen av oss slanker seg vel !! Vi har bare lagt om kostholdet og nyter godt av bivirkningen !

Er helt enig med dege jeg Karin, jeg slanker meg heller ikke lenger - og aldri mer !! Nå har jeg et godt kosthold og er på "prosjekt oppstamming", - det innebærer mer fysisk aktivitet !

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat