Vis enkelt innlegg
Gammel 10-07-07, 08:41   #6
lokkebiff
Seniormedlem
 
lokkebiff sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2006
Hvor: Tromsø
Alder: 47
Innlegg: 10.266
lokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisklokkebiff er bare helt fantastisk

Sv: Opdatering av akryl-neglpåsetting for en uke siden..

Opprinnelig lagt inn av Pc-snuppa, her.

Og det er visst sånn at noen negle-typer vil ikke la akryl sitte noe lenge på neglene. De løsner av en eller annen grunn! Underlaget `slipper`akrylen. Så de satt bare èn uke på meg dessverre!
Ps: Jeg er blitt fortalt at det er IKKE ofte de treffer på noen som ikke kan ha akryl fordi det ikke sitter. De vet ikke hvorfor.

Det KAN ha med menssyklysen å gjøre, faktisk!!

Jeg har gått et minikurs hos negleakademiet, og ble så fortalt. Etpar dager i syklusen hos enkelte, nytter det ikke samme hva: akrylen vil IKKE sitte på... Kroppen "støter" dette fra seg liksom.

Så kanskje du kan forsøke igjen engang? Dersom lommeboken tilsier det...

__________________
..lev livet carpe diem..


-35 kilo er jeg stolt av
Men jeg er enda stoltere over å ha holdt vekta i 5 år
lokkebiff er avlogget   Min kostholdsfilosofi: streng Skaldeman Svar med sitat