Vis enkelt innlegg
Gammel 25-07-07, 01:59   #13
donjuanwannabe
Jeg lever som en løve
 
donjuanwannabe sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 1.342
donjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressursdonjuanwannabe er en virkelig god ressurs

Sv: Kløing i forbindelse med diabetes

Opprinnelig lagt inn av Smula, her.

Siste taler - du nevnte du fikk bukt på den ved å kutte ut melkeprodukter.
Har du hatt diabetes? Pleide du å klø deg til blods?

Såg ikke dette før nå jeg.

Jeg har aldri hatt diabetes (eller kanskje skjult vet jeg jo ikke da). Men har ihvertfall ikke hatt diabetes siden jeg startet lavkarbo.

Jeg pleide å klø veldig mye særlig på fremsiden av leggene og armhulene (prøvde å bytte deo men ingenting hjalp, rart at det var kutte ut fløte som hjalp!), helt forferdelig mange ganger, noen ganger med sår som resultat. Er glad det er over.

__________________
Mvh donjuanwannabe
Faglig tyngde, det er meg det! Hilsen Christian A. Drevon
donjuanwannabe er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat