Lavkarboseminarer i 2007 (Stavanger?)
Hei alle sammen!
Håper dere har hatt en fin sommer ... selv har jeg skrudd av sommermodusen, og forbereder meg til en ny bokhøst. Lille Måne (for dere som ikke vet hvem jeg er, så er det da mitt bokforlag ...) - skal delta på alternativmessen i Stavanger i september (28. - 30.09).
Jeg tenkte kanskje det kunne vært interessant å arrangert et lite miniseminar i forkant av messen, i og med at jeg skal over til siddisbyen, med f.eks. 2-3 forskjellige foredragsholdere -> et seminar som retter seg like mye mot "menig-mann" som mot folk som jobber i helsevesenet, enten det være seg sykepleier, lege, ernæringsfysiolog, osv.
(Iset: Du er jo alltid så oppgitt over at "alt" hele tiden skjer i Oslo ... nå skal vi få til noe i Stavanger, eller hva?!?)
De som kan tenke seg å bidra, komme med innspill - eller være med på laget på en eller annen måte, bes melde seg til meg!!
// GOD "SOMMER" //
__________________
Beste hilsen fra Jan M - Lille Måne
"Selvsagt skal du ikke spise dyrefett!" (VGs Vektklubb) www.lillemaane.no
|