Vis enkelt innlegg
Gammel 29-08-07, 12:58   #12
Gerd
Jeg kan og jeg vil!
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: 1
Innlegg: 55.254
Gerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastisk

Sv: Dere som har nådd målet!

Opprinnelig lagt inn av tullann, her.

hvis jeg får i meg for mye karbohydrater på en dag, vil da fettet gå til lagring?

Etter en deppe kveld i går, sklei jeg fulstendig ut idag... tok en sjokkis bit fra skapet. ( kunne klart meg uten, så nydelig var det ikke)
Må jeg da passe på å ikke spise så mye fett idag. Turde ikke ta cocosa eller bacon til frokost. Så det endte opp med en salat med 3 egg i fordelt på frokost og lunsj.


Næhh... er så mye spørsmål nå at det koker over.

( fant ikke dette i boka)hihi

He he

Det lagres nok ikke som fett den sjokkisen. Så lenge det bare ble den. Og det ikke går over fleeere dager....

Men når man øker karbeinntaket gradvis, må man senke fettintaket for å unngå at det lagres fett i kroppen.

Om jeg spiser sjokolade en dag, fortsetter jeg bare i vanlig tralt etterpå. Gjør ingen endringer.

Gerd er avlogget   Min kostholdsfilosofi: 1 Svar med sitat