Vis enkelt innlegg
Gammel 09-09-07, 00:43   #10
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Sv: Er det lov med kyllingvinger ?

På Prior sine poser står det som sagt veldig klart og tydelig hvilke som har mye og hvilke som har lite karber. De har forskjellig krydder alle sammen. Det er ikke alle krydderblandinger/marinader som har sukker i.

Ettellerannet sted her inne er det forresten forslag til krydder for kyllingvinger en selv steker i ovnen. Jeg husker jeg postet noe der, så om du søker på *kyllingvinger* og brukernavn Nille burde det komme opp noe. Bl.a. denne: Forslag til krydring etc av kyllingvinger?

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat