Sv: Kanskje Nilling kunne vært noe for meg ...?
Opprinnelig lagt inn av Lindabtn, her.
Ble ikke noe kakao på meg på butikken i dag.
Men siden jeg skal starte nille uke til mandag får jeg vel bare sette meg ned å pugge matvarer som er lov på Atkins induksjon, for det er jo de jeg skal forholde meg til. Men har lest litt på disse linkene til folk som har nille uke at de spiser 2 fiberrik. Man skal vel fortsette å tenke 15 karbs om dagen og ikke tenke kalori??
Er det ingen som har noen tips å komme med da 
Atkins eller "nilling" er max 1 fiberrik pr dag.
Det er 20 karber pr dag og mesteparten av disse skal bestå av grønnsaker.
Atkins lista skal følges til punkt og prikke - står det ikke på lista skal du ikke spise det, - med unntak av max 1 fiberrik pr dag. (IKKE 2) Det er det eneste unntaket og har kommet til fordi de ikek hadde fiberrik i USA da boka ble skrevet. Jeg kontaktet "Atkins Support" og fikk "godkjent" 1 pr dag.
Du skal ikke tenke kalori
__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
|