Vis enkelt innlegg
Gammel 17-10-07, 20:56   #10
Summer
Klar for nytt år!
 
Summer sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Mer sentralt
Innlegg: 12.767
Summer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastisk

Sv: Hvis man ikke er tilhenger av å bestille på nett, hva gjør man med tabelettene da

Opprinnelig lagt inn av SkinnyToBe, her.

Jeg syns det er så kjipt med bataling. Mye styr da de fleste har forskjellige rutiner på dette. Jeg liker å ha kontroll på pengeforbruket. Når jeg bestiller på nett vet jeg jo ikke nøyaktig hvilken dag det trekkes, og så er det så mye gebyrer, frakt og annen dyr dritt.

Hva tok meny for de ketolysetabelettene da?

Jeg har sluttet å tenke på frakten. Det koster jo å kjøre til butikker også og å stå parkert mange steder, samt at det er lurt å finne en bank som er gebyrfri. Det trenger ikke være så vanskelig, - jeg er for alt som gir meg det jeg trenger på en grei måte, selv om det kanskje koster noen kroner mer.

__________________
Fremgang er umulig om du gjør ting slik du alltid har gjort ...

Summer er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavglykemisk lavkarbodiett fordi det gjør godt Svar med sitat