Vis enkelt innlegg
Gammel 04-11-07, 00:50   #13
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Sv: Hvorfor flyttes så mange tråder?

Nå er det faktisk Lise & HP som eier og driver forumet. Dette tar de ikke betalt for. Det er de som har siste ordet og bestemmer hvordan ting skal/ikke skal gjøres.

Selvfølgelig er det greitt å komme med forslag til forbedringer, og alle forslag blir løpene vurdert.

Men, dette med oppskrifter i underforum er en diskusjon vi har hatt tidligere, da det ble bestemt å lage et oppskriftsforum. Dette ble gjort fordi de fleste oppskifter kan brukes på alle - eller iallefall de fleste - lavkarbo dietter og folk ville ikke bla innom alle filosofier for å finne oppskrifter, de ønsker alle på et sted. Før var oppskriftsforumet også delt inn i filosofier, men på grunn av ovennevnte ble de samlet under type måltider i steden. Det er slik forumet er bygget opp. Skulle det deles enda mer opp med enda fler områder blir det enda mer å administrere og det har vi ikke tid eller kapasitet til. Og det er faktisk også slik som dette de fleste internasjonale lavkarbo forum er bygget opp. Men uansett har måten andre forum, lavkarbo eller ikke, er bygget opp på ikke noe med DETTE forumet å gjøre.

De fleste medlemmene har funnet ut at det finnes en oppskriftsdel på forumet og syns det er flott at de er samlet på et sted. Det tyder iallefall tilbakelmeldingene på.

Når Lise (og Georgine) har forklart hvorfor det er slik det er, syns jeg det bør og skal respekteres - uten "ja, men".



PS Ønsker man mer spesifierte Ketolyseoppskrifter finnes det dessuten en egen oppskriftsdel inne på www.ketolyse.no. Der har flere av medlemmene her inne postet sine oppskrifter og i tillegg finnes det mange som ikke finnes her inne. Jeg har funnet masse kjekt der. Bare husk at dere ikke nå kopiere oppskrifter uten å spørre den som originalt har lagt den ut om det er OK !
DS

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat