Vis enkelt innlegg
Gammel 06-11-07, 22:10   #36
Joika
Medlem
 
Joika sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2006
Hvor: Oslo
Alder: 47
Innlegg: 217
Joika har en fantastisk aura rundt segJoika har en fantastisk aura rundt seg

Sv: Den bedste fedt forbrenning?

Det finnes KUN fordeler ved å trene styrke. Er noen gram opp et problem så kast vekta og finn fram målebåndet!

Jo større muskelmasse man har jo mer forbrenner man, så en person som er veltrent kan i praksis spise mer enn en som ikke er det, men som likevel veie det samme.
Jeg vil uansett heller ha en fast og tung kropp enn liten og dvask. Det er ingen andre enn jeg som trenger vite vekta mi. Det er heller ingen som faktisk tror at jeg er 90kg nå som jeg faktisk kommer inn i str 42, noe som er litt gøy i seg selv faktisk. Det tyder bare på en ting og det er at jeg har mye muskler noe mange faktisk misunner meg. (Er overvektig fordet så det er sagt).

Tempoet når man trener kondisjon alfa og omega når det kommer til fettforbrenning. Man skal IKKE trene hardt, men enten gå så fort man klarer (så pulsen øker) eller jogge sånn at man klarer snakke samtidig.

Hiv ut badevekta og ut på tur!!

__________________
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=19357
Min gamle journal....
Joika er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Joikaboller Svar med sitat