Vis enkelt innlegg
Gammel 07-11-07, 16:00   #4
Torkil
Seniormedlem
 
Torkil sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2005
Hvor: Arendal
Alder: 67
Innlegg: 1.714
Torkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastisk

Sv: Syden..... hva da?

Hei
Du får velge. Det er mulig å gjennomføre kuren på en sydentur, personlig ville jeg ikke ha gjort det fordi det å smake på ny og spennende mat for meg er en viktig del av turen.
Velger du å kutte ut en uke vil du kanskje gå opp 2 kilo som fort går av når du kommer hjem og fortsetter med ketolysekuren. Det forutsetter dog at du er moderat i utskeielsene, altså at du spiser generell lavkarbo og holder deg unna nudler,pasta ris potet loff, iskrem, kaker søtsaker etc. I stedet for øl kan du drikke vann eller tørr vin med vann eller lys øl da hvis du absolutt må. Sørg for å få en daglig mosjonsøkt.
God juletur
Torkil

Torkil er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat