Vis enkelt innlegg
Gammel 17-11-07, 21:38   #9
Gerd
Jeg kan og jeg vil!
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: 1
Innlegg: 55.254
Gerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastisk

Sv: Spist for mye karbo

Det er vanskelig i starten, det syns jeg det var i vertfall. Dette med å måtte forklare hver eneste gang hvorfor jeg ikke spiste ditt eller datt. Brukte til slutt standarsvar: Jeg tåler det ikke... Men etterhvert som dette blir en vane for deg, og du selv merker at det virker ( og andre begynner å merke det) så vil det bli lettere.

Søthungeren vil gå bort, den. Alt fra noen dager til uker... Men for hver gang vi ikke putter søtt/kunstig søtt i munnen, så er vi et skritt nærmere.
Det er tøft med sukkerabstinensene. Da jeg fikk ( og får) mine søtsug, så spiser jeg ost. Babybel, norvegia.... Det stilner søtsuget mitt.

Gerd er avlogget   Min kostholdsfilosofi: 1 Svar med sitat