Sv: Blåflekker
Opprinnelig lagt inn av Megvel, her.
Tar du kosttilskudd? Magnesium og vit B er vel det som hjelper mest mot blåflekker. Jeg tar Arnica C30 (homeopatimedisin) mot blåflekkene mine, det hjelper veldig (også mot langvarig mens, faktisk!) i tillegg.
Ellers får jeg blåflekker om jeg tar dispril (aspirin) eller ibux (iboprofen).
Jeg tar multivitaminer fra Solray (tror jeg det heter), og har faktisk vært flink å ta de 
Jeg har også tidligere fått blåmerker av slike smertestillende (de er vel blodfortynnende), men jeg tar ingen slike nå.
Opprinnelig lagt inn av Megvel, her.
Og forresten, om plutselig dietten går etter all forventning, man raser nedi vekt, pluss at man får masse blåflekker og føler seg litt pjusken, da er det tid for en aldri så liten legesjekk (bredspektret blodprøve).
Jeg vet ikke om jeg har rast ned i vekt for jeg har ikke veidt meg siden 29. oktober. Men jeg er veeeeldig trøtt for tiden. Sover mange timer om gangen. Hadde/har planer om å få tatt de blodprøvene, men ting tar jo litt tid 
__________________
Hilsen Selma
Klar for kamp
|