Vis enkelt innlegg
Gammel 15-12-07, 06:05   #1
Megvel
Seniormedlem
 
Megvel sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Alder: 52
Innlegg: 2.547
Megvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt av

Grønn te kapsler/karbblokkere?

Hva tror vi om det?

Har lest på nett at det er vitenskapelig bevist at sånt kan "viske bort" opp til 38KH per dag. Dette var en seriøs side.
http://bestlowcarbs.com/article1004.html

Vet (og ser i forum) at det er vanndrivende med grønn te da. Så 1) har noen prøvd sånt på planlagte sprekker og blitt i ketose, og 2) hvor mye ekstra vann må jeg drikke da da? Eller er dette tett i pappen?

__________________
Nyttårsforsett: Å spise kun god mat som er bra for meg. Nå konvertert Atkins-spiser!!! Min journal-velkommen inn! Jeg er bestandig frisk, sånn er det! Ammehjelpen

Megvel er avlogget   Min kostholdsfilosofi: AIBTB Svar med sitat