Sv: Nå er råe dyr gode...eller var det omvendt?
Opprinnelig lagt inn av Ciss, her.
Dersom du gjør alt etter oppskriften - og det ser det jo ut som om du gjør - skal du ikke gjøre noe annet enn å stole på deg selv og kroppen din og fortsette i samme spor.
Kanskje du kan finne litt trøst i det jeg skriver om vekten min her.
Som du ser har også jeg gått opp i kilo den siste tiden, men samtidig har jeg gått ned i fett. Det er bare kroppen som holder på vann for å kompensere for fett-tapet. Før eller siden vil den slippe vannet og da ser du nedgangen på vekten.
Syns du skal ha is i magen og fortsette ubekymret ennå en uke! Frustrerende? JA! Vanskelig? Definitivt! Men når du allerede gjør alt riktig finns det vel ikke noe annet alternativ, egentlig?
Lykke til!!
Takker for innsynet i bloggen din.
Jeg vet jeg er utålmodig med hensyn til vekta, men har ikke tenkt å gi opp dette kostholdet. Jeg har jo merket alle fordelene som nevnes her på forumet, f.eks mer energi, nesten aldri sulten, ikke oppblåst osv.
Ser at du nevner en vekt som måler vann/fett i kroppen. Hvor pålitelig er den egentlig? Får du f.eks samme resultat om du veier deg 3 ganger på rad? Og hva heter/koster den?
__________________

|