Vis enkelt innlegg
Gammel 02-01-08, 22:07   #3
Torkil
Seniormedlem
 
Torkil sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2005
Hvor: Arendal
Alder: 67
Innlegg: 1.714
Torkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastisk

Sv: HVor i alle dager har selvkontrollen min blitt av???

Opprinnelig lagt inn av Millsi, her.

Sprakk BIG TIME i dag!! Og jeg har vært i ketose i HELE julen!!! Har hatt omganssyken uten å avvike fra det vanlige spiseprogrammet.. Kastet opp sist i morges..

Firkløverkaken ble for fristende der den har ståt fler dager i kjøleskapet Men guuuuri som jeg angrer da!! Er tung og ekkel i magen. Kommer nok ikke til åp gjenta seg..også såå kipt da. jeg holder på å baker seksesskake til imorgen (som jeg Å kan spise) hvorfor holdt jeg meg bare ikke!!!!!

Men,men..jeg lærte ihvertfall... *sint på viljen min*


Hei
Det er lov å feile, så lenge vi lærer av feilene - da kan vi faktisk komme ut av opplevelsen i pluss ;-)
Lykke til videre
Torkil

Torkil er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat