Vis enkelt innlegg
Gammel 04-01-08, 21:47   #1
Lisbeth
Seniormedlem
 
Lisbeth sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Oslo
Alder: 57
Innlegg: 11.149
Lisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastisk

Ketolyse først, og så Lindberg??

Hei,

Samboeren min og jeg fulgte Lindberg-dietten med stort hell for noen år siden, men falt etterhvert tilbake til gamle vaner. Nå er det på tide å ta fatt i fettet igjen, og få det vekk for godt. Både dårlige kostholdsvaner og røykeslutt har lagt seg godt til rette på sidebeina.

Planen var Lindberg, da dette fungerte veldig bra forrige gang. Jeg meldte meg derfor inn her, og leste om Ketolyse for første gang.. og ble veldig nysgjerrig. Vi har begge to fettet samlet rundt midjen, og ut i fra hva jeg leste på ketolyse.no er det dette fettet som "ofres" ved ketolysekuren. Samboeren min skal ned ca 20 kilo, og jeg 14 kilo, vil det lønne seg for oss å starte med ketolysekuren og fortsette med Lindberg når målet er nådd??

//Lisbeth

__________________



Lisbeth er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat