Vis enkelt innlegg
Gammel 08-01-08, 01:42   #1
Lisbeth
Seniormedlem
 
Lisbeth sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Oslo
Alder: 57
Innlegg: 11.149
Lisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastiskLisbeth er bare helt fantastisk

Noen gode råd til en fersking?

Hei, hei

I dag har jeg vært på Meny og kjøpt Ketolyseprodukter, planen er å bruke ettpar dager på å lese boka, og planlegge menyen.


Dere som har vært i gamet en stund..hva og hvor burde jeg handle?? Har fått med meg at Lidl har pølser med lite karbo, Rimi (eller Rema, blander alltid de to) har hakkede tomater med minst karbo, og Salsasausen fra FirstPrice er best. Noen flere sånne??

//Lisbeth

__________________



Lisbeth er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat