Sv: Galleblæra vekk på mandag
Må tilføye at hele familien min på morssiden har/har hatt gallesten. Vi er flere som er operert. Bror ble operert i USA (Houston) for et par år siden og han fikk samme info som jeg her i Norge. Han har heller ikke problem med noen som helst matvarer.
I familien er det bare mormor som hadde problem - den eneste av oss som IKKE ble operert. Hun ville ikke, og da hun ville, kunne de ikke fordi hun var for gammel. Men gjennomgangstemaet hennes var "kan´kje spisa det - for galden".
Jeg håper ikke jeg har videreført dette genet til sønnen min, for han begynner å nærme seg 30 nå og det er etter 30 problemene har startet hos oss.
__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
|