Vis enkelt innlegg
Gammel 14-01-08, 19:33   #2
Gerd
Jeg kan og jeg vil!
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: 1
Innlegg: 55.254
Gerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastiskGerd er bare helt fantastisk

Sv: WoW.... (ang testing med ketostix)

Opprinnelig lagt inn av Gunhild, her.

Sjekket urinen nå (egentlig mest for moro skyld) og det var mye utslag på ketostixen.... Midt mellom 10 og 50 på de fargesakene på siden av boksen.

Det som er mest WoW er at jeg har spist "ketolysekost" i bare 2 dager... 2 små dager.... og så et så sterkt utslag..... !!!!!!

Nå håper jeg bare resultatene kommer etterhvert....

Måtte bare ROPE det ut.... ble så fornøyd "vøtt dø"....

Morro

Bare husk at uansett farge på stix så er du i ketose, det er ikke noe som svak eller sterk ketose Men blir den på det mørkeste, så kan det indikere på for lite væskeinntak

Her står det masse om ketose som er verdt å vite: http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=2092&page=2, innlegg nr 1

Gerd er avlogget   Min kostholdsfilosofi: 1 Svar med sitat