Vis enkelt innlegg
Gammel 14-01-08, 22:36   #3
Megvel
Seniormedlem
 
Megvel sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Alder: 52
Innlegg: 2.547
Megvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt avMegvel har veldig mye å være stolt av

Sv: Bruk av forumet

Og, i tillegg: Om du lurer på om noen har svart på innlegg du har skrevet eller journalen din, så klikker du på Uleste innlegg eller Uleste Journaler her oppe på det blå, da ser du alt som er oppdatert siden du sist var inne! Trykker du på "kontrollpanel" så kan det hende at din konto er som min (jeg gjorde ikke noe spes for å få dette) at alt du har skrevet noe på er abonnert på, da har du en liste over alt du har skrevet der og!

Et siste tips, leser du noe som du synes fortjener ros, så kan du trykke på den lille vekta øverst i vedkommendes innlegg og skrive en positiv kommentar til dem. Da får de såkalte ryktepoeng. Og flere sånne grønne prikker etterhvert (du ser dem oppe til høyre), folk med mange grønne og flere typer grønne har lang fartstid og virkelig peiling!

__________________
Nyttårsforsett: Å spise kun god mat som er bra for meg. Nå konvertert Atkins-spiser!!! Min journal-velkommen inn! Jeg er bestandig frisk, sånn er det! Ammehjelpen

Megvel er avlogget   Min kostholdsfilosofi: AIBTB Svar med sitat