Vis enkelt innlegg
Gammel 23-01-08, 18:25   #2
Summer
Klar for nytt år!
 
Summer sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Mer sentralt
Innlegg: 12.767
Summer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastisk

Sv: Kaffe ...

Jeg vet det ikke er dette svaret du er på jakt etter, men jeg tar meg den frihet å svare likevel jeg. Til tross for at jeg er førstemann i tråden, men vi får håpe det kommer noen inn etter meg med svarene du ønsker.

Kan jeg foreslå urtete? De er koffeinfri og sunne, og finnes både som oppkvikkende, beroligende, vanndrivende, ikke-vanndrivende, – alt etter hva en er på jakt etter.

__________________
Fremgang er umulig om du gjør ting slik du alltid har gjort ...

Summer er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavglykemisk lavkarbodiett fordi det gjør godt Svar med sitat