Vis enkelt innlegg
Gammel 17-02-08, 12:59   #8
matvraket
Seniormedlem
 
matvraket sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Hvor: Vestfold
Alder: 46
Innlegg: 5.530
matvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastiskmatvraket er bare helt fantastisk

Sv: Lavkarbo - hva bør en ta i tillegg?

Opprinnelig lagt inn av Imp, her.

Hva er det du tar? Jeg ser at det de har er magnesium, krom, kalium, kalsium, selen, sink og vitaminer..
Hvorfor får man ikke alt dette i ett, hvorfor må man kjøpe flere forskjellige? Tablettene jeg tok da jeg var gravid hadde alt dette på en gang..kanskje jeg skal ta dem istedet..

grunnen til det er at de ulike stoffene "motarbeider hverandre" akkurat hvilke skal jeg ikke si på strak arm her, men det er altså 3 forskjellige tabeletter som man tar. krom om morgen og til middag, selen til lunsj og magnesium til kvelds.
atkins og ketolyse anbefaler ikke slike " alt iett" tabeletter" fordi noen av stoffene motarbeider hverandre, og konkurerer om bindingssetene (molekylnivå). dette har jeg også lest her inne et sted.. skal sende deg linken hvis jeg finner den

matvraket er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ida, fedonish Svar med sitat