Resultatet av en karbo-helg i London
Var i London i jobb-sammenheng forrige helg. Det førte til at jeg for første gang siden jeg la om kostholdet til lavkarbo i oktober i fjor, spiste "som vanlig" med mye karbo (kjappe og langsomme)fra tidlig fredag til sent på mandagen. Resultatet er vel ikke akkurat sjokkerende, men samtidig litt skremmende. Jeg fikk tatt to greie treningsøkter i London, men nå i dagene etter at jeg kom hjem, har kroppen vært totalt i ulage. Magen streiker, gnisten og snerten på trening er fraværende, jeg er tidvis svimmel, mye kvalm og blir fort sliten. Treningene denne uken har vært en katastrofe.
I skrivende stund begynner faktisk kroppen å komme litt til seg selv igjen. Jeg aner et snev av treningslyst og jeg skal faktisk rydde litt over alt i et hus som ser ut som et dass.
Så hva lærer man? Jo, det jeg har gjort siden oktober er så vannvittig riktig for meg og jeg skal aldri bruke en langweekend på et total forfall igjen 
__________________
"Gjør du som du alltid har gjort, oppnår du det du alltid har oppnådd"
|