Tråd: OE og kreft
Vis enkelt innlegg
Gammel 28-02-08, 14:09   #2
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Sv: OE og kreft

Tro meg - dette kommer du ALDRI til å slutte å lese i tabloidpressen altså. Det står at kjøtt og mettet fett er usunt hver uke, mens de samtidig (helst Dagbladet) andre dager skriver at det ikke er skadelig allikevel. Man må nesten bare lese litt andre artikler enn de som står i tabloidpressen. Det er det som irriterer meg med kritikere - de baserer som regel kun kritikken sin på tabloide artikler.

Det er jo forresten slett ingen utbredt oppfatning at fett og kjøtt er sunt og kurerer sykdommer? Desverre tror folk flest det er motsatt, men vi vet jo bedre, ikke sant?

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat