Vis enkelt innlegg
Gammel 06-03-08, 09:00   #9
Kitt
Seniormedlem
 
Kitt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Asker
Alder: 57
Innlegg: 18.153
Kitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastisk

Sv: EEG og Ketose Spørsmål til legen.

Vel, både og.
Er sykepleier, har tatt flere EEG og leste meg opp på nettet etter det "goddagmannøkseskaft"svaret du fikk fra Dr. Torkil.

Første gang jeg tok EEG hadde jeg ikke spist på 2 døgn (bare litt syk, liksom), ingen som reagerte på det, selv om resultatene hadde flere avvik. De samme avvikene var faktisk der en uke senere, selv om jeg hadde spist.

Foreslår at du googler på "EEG fastende" og "EEG blodsukker". Det var det jeg gjorde.

Vet ikke nevrologen som avleste svarene noe om dette?

Hvor mye vet du om endringer ved lavt blodsukker? At folk feks oppfører seg totalt sprøtt dersom de får for lavt BS, eller at de kan gå inn i livstruende kramper.

Kan de ikke bare måle BS ditt før du begynner undersøkelsen?

PS! Jeg hadde BS på 6.4 i dag, etter 7 uker i ketose!
Og jeg har dia2 og bruker BS regulerende medisiner!

__________________
Kitt er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Syns "Less carbs" høres fornuftig ut! ;) Svar med sitat