Vis enkelt innlegg
Gammel 14-03-08, 23:15   #12
beate
Medlem
 
beate sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Alder: 51
Innlegg: 364
beate er ny på veien
Smile

Sv: Fett: Hvor mye er "nok" fett?

Er enig i det du skriver her ja, men da spiser jeg tydeligvis for mye da ettersom jeg spiser som en på 100 kg, men er "bare" i underkant av 80 selv. Blir litt forvirret skjønner du for en annen plass på forumet her leste jeg at vi som er på lavkarbo trenger rundt 1.5 gram pr. kg og mer om du er aktiv. Hva er det som er rett da???

__________________

Da prøve æ på igjen etter en sommer full av dritt!! En erfaring rikar, æ veit kor mang kilo æ må ha å gå på når æ ska vedlikehold!!
Oppstart 09.09.11!!! Mål?? 7.8 kilo i første omgang. Totalt: - 5.2 kg før jul + - 0.6 kg første uka etter oppstart igjen fra 13.01.12. 2 kilo igjen til 1 delmål. 08/02: Sliter med røykeslutt og et enormt mat/godtesug så jeg og vekta er IKKE venner
beate er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Karboredusert kosthold Svar med sitat