Vis enkelt innlegg
Gammel 07-04-04, 17:22   #4
Skorpia
Seniormedlem
 
Skorpia sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Drammen
Alder: 65
Innlegg: 1.424
Skorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt avSkorpia har veldig mye å være stolt av

Opprinnelig lagt inn av Lise

Det er mangt de forsker på...


Bare så provoserende at de bruker tid og resurser på å forske på hypoteser som skal støtte folks uvaner og gi god samvittighet for ting som egentlig ikke er så bra..

Ja men den forskingen kan da ikke ha vært særlig seriøs,for det er mange år siden forskerne kom fram til at sukker ikke er bra for oss.
Og økningen av diabetes 2 ,er helt klart høyest der det spises mye sukker.
Og sukker er så vidt jeg husker årsaken til at Island fikk hjertesykdommer for første gang,noen år etter at sukker ble innført.
Tydeligere kan det ikke bli

Skorpia er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo for det meste Svar med sitat