Vis enkelt innlegg
Gammel 16-04-08, 15:46   #1671
Ruska
Medlem
 
Ruska sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2004
Hvor: Oslo
Alder: 53
Innlegg: 426
Ruska er virkelig snillRuska er virkelig snillRuska er virkelig snillRuska er virkelig snill

Sv: Eurobabbel - og journaler og blogger!

Hei og velkommen Vibeke - helt enig med Robyn, veldig fint å få høre litt erfaringer fra fase 3. Jeg skal vel begynne på det om 2 uker, egentlig.

Kjipt med vekta da jenter - det tar seg nok opp igjen, det stopper litt opp for alle og enhver til tider
Jeg har vært heldig derimot, først var det ned 800 gr fra onsdag til mandag, og i dag viste den ytterligere ned 1 kg
Det kan se ut som om kroppen min liker at jeg spiser litt mer mat og litt feil mat (potetgull bl.a) av og til - da setter den opp farta etterpå liksom.
Dette er andre gangen at det samme skjer. Interessant

Ellers så streiker PC'n hjemme og jeg kommer meg ikke hit om kveldene før den har blitt reparet Men jeg skal nok komme innom mens jeg er på jobb, men får kanskje ikke tid til å skrive så mye. Så vet dere det

Stå på videre jenter - vi er så flinke så

__________________
Start Eurodiett 04.02.08: 47 kg skal vekk
23 kg av og nå er 20 av dem tilbake....
2010 skal bli mitt år!!!!! Skjerpings
Ruska er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lavkarbo Svar med sitat